Otevřít menu

Celkem : 2561
Týden : 2
Dnes : 0

Jak motivovat děti ke čtení knih? Návod zde.

Od 15.června začínáme půjčovat e-knihy.

Spisovatelka Hana Hindráková, byla u nás v knihovně před třemi  lety na besedě o Keni. Našim čtenářům umožnila stáhnout zdarma  její novou  e- povídku  Hvězdy nad Afrikou, na odkaze: http://www.hindrakova.cz/kniha-zdarma. Hezké čtení.

V knihovně máme na půjčování  Albi tužku s hravou angličtinou a taky s knihami Moje první čísla, Svět zvířat, Doprava, Minikniha povolání-lékař, Domácí zvířátka, Podzim, Mořské pohádky, Když myšky šeptají atd.

Při posezení v knihovně je  možnost zakoupit si za 15 Kč čerstvou kávu. Obecní úřad nám zakoupil malý kávovar. Děkujeme.

6.4. 2017 o nás napsali v Pelhřimovském deníku.

Naše knihovna je od 1. ledna taky na Facebooku.

Naše knihovna vyhrála:

Nejlepší WEB Vysočiny 2016 v soutěži neprofesionálních

místních a obecních knihoven v kraji Vysočina.

Děkuji moc za ocenění.

Nestíháte číst? Bolí Vás oči?

Vyzkoušejte audioknihy. Jestliže řídíte auto, nebo Vás při čtení bolí oči, využijte toho, že Vám knihu přečte někdo ze známých interpretů. Většina knih je namluvena známými herci a doplněna hudbou.

Každý měsíc máme nové detektivky i pohádky.